• Kadra

• Nauczyciele i inni pracownicy przedszkola

W przedszkolu pracują dobrze przygotowane i wykształcone nauczycielki oraz personel techniczny, który zawsze służy pomocą wszystkim dzieciom.

Nauczyciele posiadają wykształcenie zgodnie z wymaganiami. Dbają o własne doskonalenie zawodowe i  jakość pracy z dzieckiem. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnego rodzaju formach doskonalenia zawodowego: studia, kursy, szkolenia, warsztaty. Są otwarci na wszelkie nowości wydawnicze, metody i innowacje pedagogiczne. Prowadzą zajęcia otwarte dla rodziców i z ich udziałem oraz organizują zajęcia koleżeńskie.

Nauczyciele przygotowują dzieci do różnych konkursów, przeglądów i wystaw. Dzieci są do nich doskonale przygotowane, o czym świadczą liczne dyplomy i puchary za zajmowanie czołowych miejsc.

Dzieci  mają możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych, które rozwijają ich zdolności i zainteresowania. Nauczyciele współpracują ze środowiskiem lokalnym, współpracują ze specjalistami z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz logopedą. Z ich pomocą poznają potrzeby i aspiracje edukacyjne dzieci oraz diagnozują ich osiągnięcia rozwojowe.

Wszyscy pracownicy przedszkola kładą szczególny nacisk na szacunek wobec dziecka, jego potrzeby i indywidualność.  Przestrzegają Praw Dziecka. Starają  się, by każde dziecko miało zapewnione poczucie bezpieczeństwa, szacunku, akceptacji, zaufania i tolerancji.

DYREKTOR   Danuta Gromadka

WICEDYREKTOR  Martyna Pacak