• O nas

•

Każda z grup przedszkolnych ma swoją salę, spełniającą wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i względy estetyczne i edukacyjne. W nich nasze przedszkolaki bawią się, uczą i nawiązują kontakty z rówieśnikami.

Posiadamy także przestronną i dobrze wyposażoną salę rytmiczno- gimnastyczną, w której odbywają się imprezy okolicznościowe oraz koncerty muzyczne i przedstawienia teatralne.

Mamy duży, kolorowy, nowocześnie wyposażony ogród ze wspaniałymi drzewami, które  latem dają cień, a jesienią cieszą oko pięknymi barwami.

Bawimy się i uczymy w sześciu oddziałach dla dzieci 3,4, 5 i 6 letnich:

• Rozwijamy postawy twórcze,
          • Stosujemy aktywne metody pracy,
          • Umożliwiamy kontakt ze sztuką,
          • Wyrabiamy u dzieci chęć poszukiwania własnej drogi w myśleniu i działaniu,
          • Wzmacniamy mocne strony dzieci,
          • Wzmacniamy więzi rodzinne i włączamy rodziców do procesu wychowawczego.