• Żabki

• Nazywamy się "Żabki". W przedszkolu jesteśmy  już trzeci rok.  Nauczyliśmy się wielu umiejętności i poznaliśmy mnóstwo ciekawych rzeczy. Dzięki częstym zabawom muzyczno -ruchowym i piosenkom jesteśmy bardzo sprawni i rozśpiewani. Stajemy się bardziej odważni i samodzielni w czynnościach samoobsługowych oraz w wykonywaniu różnych zadań.

Bardzo chętnie wykonujemy prace plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych przyborów, materiałów i technik plastycznych, dzięki czemu ćwiczymy nasze paluszki, aby nauka pisania nie sprawiała nam większych trudności. Rozwijamy także wyobraźnię, aby wszechstronniej poznawać otaczający nas świat.

Lubimy częste przebywanie na świeżym powietrzu w naszym  kolorowym i pięknie wyposażonym ogrodzie przedszkolnym.

Dobrze nam razem z koleżankami i kolegami. Cieszymy się, że jesteśmy razem.